December 2011

Mary Stayed Out All Night // Marry Me, Mary!

27. december 2011 at 12:58 | Kriss Scarlet |  Doramy

Originální název: Maerineun Uibakjoong
Země: Korea
Žánr: Drama, Hudební, Komedie, Podle mangy, Pracovní prostředí, Romantika
Rok: 2010
Počet epizod: 16


Obsah:
Wi Mae Ri je mladá tvrdohlavá slečně, jejíž otec je až po uši ve dluzích, a to má samozřejmě vliv i na život Wi Mae Ri. Přesto na svého otce nikdy nezanevřela a pomáhá mu, jak je to jde. On by chtěl pro svou dceru to nejlepší, a když jednoho dne na hřbitově potká starého přítele, který mu nabídne pomoc v podobě svého syna jako manžela pro Wi Mae Ri, přijímá. Jenomže Wi Mae Ri se nechce vdávat, a proto svému otci namluví, že už je vdaná za hudebníka Kang Moo Kyula, se kterým se zná krátkou chvíli. Otec ale zfalšoval její podpis a úředně ji provdal za Byun Jung Ina, který navrhne, že jestli ani po sto dnech to nepůjde, tak se s Wi Mae Ri rozvede. Do té doby však musí žít jako manželka jak Byun Jung Ina, tak i Kang Moo Kyula. Kdo nakonec získá její srdce?

Můj názor:
Děj je zajímavý, z jistého pohledu celkem originální, ale pořád na jedno brdo (to se nemůžu ale divit, když si takové doramy vybírám). Upřímě řečeno začla jsem se na to dívat a dokoukala jsem to pouze z jednoho důvodu a to díky hereckému obsazení. Kang Moo Kyula s kytarou přes rameno nám zahrál Jang Geun Suk (You're beautiful) , kterého nejednou Mae Rin otec popravdě nazve playboyem, a dále máme ve všech ohledech perfektního Byun Jung Ina v podání Kim Jae Wook (The Love of Pygmalion). Mezi těmito dvěma borci si vybírá Wi Mae Ri v podání Kim Hyo Jin. Další obrovské plus dávám za hudbu. Líbí se mi sama o sobě, a pak speciálně v podání Jang Geun Suka...
Rozhodně doporučuju všem, kdo mají romanticko-hudební zápletky s trochou humoru rádi.


Díly ke stažení (torrenty + megaupload):
Titulky ke stažení na AKI


Ukázka v podobě MV


Merry X-mas!! ^.^

23. december 2011 at 15:16 | Yuuka |  About blog
Sice jsme tady už dlouho nebyly, ale musíme Vám popřát Veselé Vánoce :)
Přidávám k tomu ještě jedno pěkné vánoční amv. :)
Takže všem přeji hodně dárků pod stromečkem, příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a úspěchů do Nového roku. :)


"My biggest fear in life would be to have music taken away from me, to not be able to be in a band anymore"
Karyu
"The dream we'd painted as D'espairsRay has come to an abrupt end."
Karyu
"D'espairsRay will stay the best band in the world which will be long remembered by everybody even if it disbands."
TSUKASA


D'espairsRay
I miss you...