Sekaiichi Hatsukoi postavy

6. july 2011 at 6:31 | Yuuki Katie-chan
Kou Yukina
Kou Yukina je 21-letý pracovník v knihkupectví "knihy Marimo", kde je jeden z faktorů prodejnosti. Yukino je velmi krásný a šarmantbí a stal se magnetem na zákaznice, které dokáže jemně dotlačit ke koupi mangy. Je velkým milovníkem mang, které editoval Shouta Kisa.

Shouta Kisa
Shouta Kisa je editorem v eddělení mang Emerald, kde obdivuje Takana za jeho schopnosti. Ve skutečnosti je mu 30 let, ale kvůli jeho dětské tvýři se ho leckdo plete se studentem. Vážný vztah nikdy neměl, přitahují ho jen muži s hezkou tváří, u kterých nevydrží dlouho. Právě krásná tvář ho přitahuje u Kou Yukinovi, který pracuje v knihkupectví.

Yuu Yanase
Yuu Yanase je hlavním asistentem mangaky Yoshine Chiakiho, do kterého je tajně zamilovaný. Se svými schopnostmi by bez problémů získal mnohem lépe placené místo, ale on je spokojený jako asistent Chiakiho, protože tak ho může vídat téměř každý den a trávit s ním spoustu času, Je si vědom citů, které k Chiakimu chová Hatori a dělá vše proto, aby on byl ten, kterého bude Chiaki milovat.

Yoshiyuki Hatori
Yoshiyuki Hatori je 28-letý editor v oddělení Emerald. Má na starost mangaku Yosjina Chiakiho, kterého zná už od střední školy a je do něj zamilovaný, často mu vaří a je rád, že mu jeho jídlo chutná. Žárlí na Chiakiho asistenta Yuua, který je do něj též zamilovaný.

Chiaky Yoshino
Chiaky Yoshino je mangaka, který pracuje pod pseudonymem Yoshikawa Chiharu-ženské jméno z důvodu, že kreslí shoujo mangu. Jeho editorem je Yoshiyuki Katori, který pracuje v oddělení Emerald a zároveň je jeho přítel u dětství. Yoshino velmi pracuje a nemá čas na pořádnou stravu-proto ho navštěvuje Hatori, který mu vaří a stará se o něj. Jeho dalším blézkým přítelem je je jeho asistent Yuu Yanase.

Takafumi Yokozawa
Yokozawa je 30-letý blízký přítel Takana, s kterým se zná od vysoké školy. Pomohl mu v nejtěžším období života, v kterém mu zabavil kočku s přesvědčením, že člověk, který se nedokáže postarat sám o sebe, se nedokáže postarat ani o kočku. Kočku u něj měla být pravděpodobně jen dočesně, ale nakonec u něj zůstala.
Byl to právě Yokozawa, kdo nybídl Takanovi místo v Marukawě. Na Takana stále dohlíží a stará se o něj- velmi nelibě nese přítomnost Onodery, kterému několikrát řekl "Takano je můj" a pokládá ho za přítěž.-jeho skutečné city k Takanovin jsou však neznámé. Yokozawa pracuje ve finančním oddělení nakladatelství Marukawa.

Ritsu Onodera
Ritsu je 25-letý syn vlastníka vydavatelství Onodera, kde také pracoval v oddělení litaratury. Ze společnosti však odešel, protože chtěl dokázat, že je schopným editorem a za jeho úspěchy nestojí jen známosti. Přišel k nakladatelství Marukawa, kde chtěl pracovat v oddělení litaratury, ale skončil v oddělení shoujo mangy Emerald.Jeho šéfem je Masume Takano (dříve Masamune Saga), který je ve skutečnosti jeho první láka ze střední, kvůli které se rozhodl už nikdy nezamilovat.
Onodera literaturu miluje od útlého mládí a vždy přečetl většinu knih z knihovny. Když pracoval v otcově nakladatelství, tak byl editorem i Usamihi Akihika (alias Usagi), kterého můžete znát Junjou Romantica.

Nepolepšitelná Yuuki to zase zkopírovala, takže zdroj je tady: http://michio2.blog.cz .
Slibuju, ale že příští postavy, nebo prostě článek obecně bude ode mě! xD
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Yuki  Tenshi Yuki Tenshi | Web | 6. july 2011 at 9:02 | React

Moc zábavne anime. Naozaj dakujem že si zverejnila diely :D

2 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 9. july 2011 at 12:00 | React

Hezky ^^ Neviděla jsem to anime, ale líbí se mi ten hnědovlasí klučina :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama

"My biggest fear in life would be to have music taken away from me, to not be able to be in a band anymore"
Karyu
"The dream we'd painted as D'espairsRay has come to an abrupt end."
Karyu
"D'espairsRay will stay the best band in the world which will be long remembered by everybody even if it disbands."
TSUKASA


D'espairsRay
I miss you...